SEÇİM TAKVİMİ


4106 | 04.09.2018
| |

İşyeri, Temsilcilik ve Delege seçimlerinin duyurulması

Sandık bölgelerinin, bölgeye dâhil işyerlerinin ve delege sayılarının ilgili şubenin şube binasında ve web sayfasından duyurulması

 

 

 

3 – 9 Eylül 2018

 

Oy kullanacak üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacakları seçim sandık bilgilerine internet ortamında üyenin erişimine açılması

 

5 – 14 Eylül 2018

 

 

İşyeri temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi ve üye takip sistemine girilmesi

 

9 – 20 Eylül 2018

 

 

Seçmen listelerine, Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi

 

 

10 – 14 Eylül 2018

 

 

İtirazların değerlendirilmesi ve kararlaştırılması

 

11 – 16 Eylül 2018

 

 

Delege aday başvurularının alınması ve sisteme girilmesi

 

 

17 – 23 Eylül 2018

Delege olmak isteyenler ilçelerde ilçe temsilcikliklerimize; ilde şubeye şahsen başvurmak zorundadır.

 

Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması (kesinleşen delege aday listelerinin ve seçmen listelerinin ilanı)

Şube binasında ve şube web sayfasında Seçim Yönetmeliğinin 17 nci maddesine göre seçim gününün, seçimlerin yapılacağı yerin, oy kullanma işleminin başlayış ve bitiş saatlerinin, sandık bölgelerine göre oy kullanacak üyeler ile delege aday listelerinin ve oy kullanma sırasında uyulacak kuralların ilanı

 

 

 

 

24 Eylül 2018

 

Temsilcilik (ilçe, Üniversite)seçimlerine ilişkin ilana çıkılması

24 Eylül 2018

 

Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında üyenin ulaşımına açılması

24 – 28 Eylül 2018

 

 

Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi

24 Eylül – 2 Ekim 2018

 

Şube Delege ve Temsilcilik (İlçe/Üniversite) seçimlerinin gerçekleştirilmesi ve sonuçların sisteme girilmesi

 

6 – 14 Ekim 2018

 

 

Delege seçim sonuçlarının ilanı (askı) ve itiraz süresi

Şube binasında ve şube web sayfasında ilan

Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca

 

 

Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi

İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca

(Şube genel kurul tarihinden en az yedi gün önce)

 

Şube olağan genel kurullarının yapılması

11 Kasım 2018

Halk Eğitim Merekezi ve ASO Toplantı Salonu

Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz

Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde

 

 

 

 

 

 

ŞEÇİM BÖLGELERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi AKSU İlçesi
3201_3201_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 27
Delege Sayısı: 1

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Aksu Çok Programlı Anadolu Lisesi

2

Bahar Anaokulu

3

Halk Eğitimi Merkezi

4

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

5

ŞEHİT ALİ KAYA ORTA OKULU

6

Şehit Yaşar Kocabaş İlkokulu

7

ŞEHİT YAŞAR KOCABAŞ ORTA OKULU

8

Şehit Yaşar Kocabaş Ortaokulu

9

Yakaavşar Şehit Ali Kaya İlkokulu

10

Yakaavşar Şehit Ali Kaya Ortaokulu

 

 

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi ATABEY İlçesi
3201_3202_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 77
Delege Sayısı: 4

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Atabey 75.Yıl Ortaokulu

2

Atabey 75.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu

3

Atabey Anadolu Lisesi

4

Atabey Hacı Naciye Kasap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5

ATABEY İMAM HATİP ORTAOKULU

6

Atabey İslamköy Hacı Yahya Demirel Yatılı Bölge Ortaokulu

7

Atatürk İlkokulu

8

Atatürk Ortaokulu

9

Halk Eğitimi Merkezi

10

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

11

İslâmköy İlkokulu

12

Mehmet Yıldızlı Anadolu İmam Hatip Lisesi

13

Mustafa Sökmen Ortaokulu

14

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

15

Şehit Dursun Aksoy Anaokulu

 

     
 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN

ISPARTA1 Şubesi EĞİRDİR İlçesi

3201_3203_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 232

Delege Sayısı: 11

 

 

Sıra        Okul İsimleri

1             Ağılköy İlkokulu

2             Akdoğan İlkokulu

3             Aşağıgökdere Kovada II İlkokulu

4             Atatürk İlkokulu

5             Atatürk Ortaokulu

6             Bağacık İlkokulu

7             Bağıllı Şehit Bayram Şenol İlkokulu

8             Bağlar İlkokulu

9             Bağlar Ortaokulu

10           Balkırı İlkokulu

11           Barla İlkokulu

12           Barla Ortaokulu

13           Çay İlkokulu

14           Dündar Bey Anadolu Lisesi

15           Eğirdir Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

16           Eğirdir Anadolu İmam Hatip Lisesi

17           Eğirdir Dündar Bey Anaokulu

18           Eğirdir Kemik Hast.Ted. ve Reh.Hastanesi Hastane İlkokulu

19           Eğirdir Lisesi

20           Eğirdir Mavigöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

21           Eğirdir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

22           Eğirdir Nafiz Yürekli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

23           Gökçehüyük Anaokulu

24           Gökçehüyük İlkokulu

25           Gökçehüyük Ortaokulu

26           Göktaş İlkokulu

27           Gülpembe Anaokulu

28           Halk Eğitim Merkezi

29           Halk Eğitimi Merkezi

30           İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

31           İmam Hatip Ortaokulu

32           İrfan Kaynak İlkokulu

33           İrfan Kaynak Ortaokulu

34           Mahmatlar İlkokulu

35           Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

36           Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

37           Mesleki Eğitim Merkezi

38           Mesleki Eğitimi Merkezi

39           Muazzez ve Yaşar Şapçı İlkokulu

40           Muazzez ve Yaşar Şapçı Ortaokulu

41           Mustafa Çetinkaya İlkokulu

42           Mustafa Çetinkaya Ortaokulu

43           Pazarköy Mehmet Ali Yüceer İlkokulu

44           Pazarköy Mehmet Ali Yüceer Ortaokulu

45           Prof. Dr. Turan Yazgan Anadolu Lisesi

46           Sabancı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

47           Sarıidris İlkokulu

48           Sarıidris Ortaokulu

49           Serpil İlkokulu

50           Sorkuncak İlkokulu

51           Sorkuncak Ortaokulu

52           Süleyman Demirel İlkokulu

53           Süleyman Demirel Ortaokulu

54           Tepeli İlkokulu

55           Tomurcuklar Anaokulu

56           Yukarı Gökdere Mustafa Köklü Ortaokulu

57           Yukarıgökdere Mustafa Köklü İlkokulu

58           Yuvalı İlkokulu

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi GELENDOST İlçesi
3201_3204_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 106
Delege Sayısı: 5

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Afşar İlkokulu

2

Afşar Ortaokulu

3

Bağıllı İlkokulu

4

Bağıllı İlköğretim Okulu

5

Bağıllı Ortaokulu

6

Balcı İlkokulu

7

Çaltı Süleyman Demirel İlkokulu

8

Elma Şekeri Anaokulu

9

Esinyurt İlkokulu

10

Gelendost Anadolu İmam Hatip Lisesi

11

Gelendost Anadolu Lisesi

12

Gelendost Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

13

Gelendost Şehit Suat İshakoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi

14

Hacılar İlkokulu

15

Halk Eğitim Merkezi

16

Halk Eğitimi Merkezi

17

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

18

Köke Şehit Ekrem Yiğit İlkokulu

19

Madenli İlkokulu

20

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

21

Şehit Erhan Çakmak İlkokulu

22

Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu

23

Şehit Suat İshakoğlu İmam Hatip Ortaokulu

24

Yaka İlkokulu

25

Yaka Ortaokulu

26

Yenice İlkokulu

27

Yenice Ortaokulu

28

Yeşilköy Hanönü İlkokulu

29

Yeşilköy İlkokulu

30

Yeşilköy Ortaokulu

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi GÖNEN İlçesi
3201_3205_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 67
Delege Sayısı: 3

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Gölbaşı İlkokulu

2

Gölbaşı Ortaokulu

3

Gönen Anadolu Öğretmen Lisesi

4

Gönen Çok Programlı Anadolu Lisesi

5

Gönen Fen Lisesi

6

Gönen Öğretmenevi.

7

Gümüşgün İlkokulu

8

Gümüşgün Ortaokulu

9

Gümüşgün Yunus Emre Anaokulu

10

Güneykent Yunus Emre İlkokulu

11

Güneykent Yunus Emre Ortaokulu

12

Halk Eğitim Merkezi

13

Halk Eğitimi Merkezi

14

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

15

İmam Hatip Ortaokulu

16

Senirce Göltaş İlkokulu

17

Senirce Göltaş Ortaokulu

18

Süleyman Demirel İlkokulu

19

Süleyman Demirel Ortaokulu

20

Şehit Selahattin Aysan Lisesi

     
 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN

ISPARTA1 Şubesi KEÇİBORLU İlçesi

3201_3206_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 122

Delege Sayısı: 6

 

 

Sıra        Okul İsimleri

1             19 Mayıs İlkokulu

2             19 Mayıs Ortaokulu

3             Akçeşme İlkokulu

4             Akçeşme Ortaokulu

5             Aydoğmuş İlkokulu

6             Halk Eğitim Merkezi

7             Halk Eğitimi Merkezi

8             İ.M.K.Borsası İlköğretim Okulu

9             İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

10           İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu

11           İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Ortaokulu

12           Keçiborlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

13           Keçiborlu Gonca Anaokulu

14           Keçiborlu Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi

15           Keçiborlu Süleyman Demirel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

16           Kılıç İlkokulu

17           Kılıç Ortaokulu

18           Kozluca İlkokulu

19           Ögretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

20           Saracık İlkokulu

21           Senir Cumhuriyet Ortaokulu

22           Senir İlkokulu

23           Senir Lisesi

24           Sevil Anaokulu

25           ŞEHİT DURMUŞ ÖCAL ANADOLU LİSESİ

26           Yıldırım Beyazıt İlkokulu

27           Yıldırım Beyazıt Ortaokulu

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi
3201_3200_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 246
Delege Sayısı: 12

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ

2

Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesi

3

Alaybeyoğlu İlkokulu

4

Ali Haydar Albayrak İlkokulu

5

Aliköy-Küçük Hacılar İlkokulu

6

Aliköy-Küçük Hacılar Ortaokulu

7

Atatürk İlkokulu

8

Atatürk Ortaokulu

9

Bağlar Ortaokulu

10

Bahçelievler İlkokulu

11

Bahçelievler Ortaokulu

12

Bozanönü İlkokulu

13

Büyükgökçeli İlkokulu

14

Büyükgökçeli Ortaokulu

15

Büyükhacılar İlkokulu

16

Büyükhacılar Ortaokulu

17

Cumhuriyet İlkokulu

18

Cumhuriyet Ortaokulu

19

Çukur İlkokulu

20

Çukur Ortaokulu

21

Çünür Toplu Konut İdaresi İlkokulu

22

Çünür Toplu Konut İdaresi Ortaokulu

23

Darıören İlkokulu

24

Deregümü İlkokulu

25

Deregümü Ortaokulu

26

Direkli İlkokulu

27

Direkli Ortaokulu

28

Fatih Anaokulu

29

Fatih İlkokulu

30

Fatih Ortaokulu

31

Ferhat Uzunlulu Ortaokulu

32

Fevzipaşa İlkokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi
3201_3200_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 256
Delege Sayısı: 12

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Gelincik İlkokulu

2

Gelincik Ortaokulu

3

Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4

Gül Şehri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5

Gülbirlik İlkokulu

6

Gülcü İlkokulu

7

Güldeste Anaokulu

8

Gülistan İlkokulu

9

Gülistan Ortaokulu

10

Gülkent Anadolu Lisesi

11

Gülşen Önal Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

12

Gülşen Önal Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

13

Gürkan İlkokulu

14

Gürkan İmam Hatip Ortaokulu

15

Hacı Ahmet Ersöz Anadolu İmam Hatip Lisesi

16

Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu

17

Halıkent Anaokulu

18

Halıkent İlkokulu

19

Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi
3201_3200_003 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 247
Delege Sayısı: 12

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Hediye Un Fabrikası İlkokulu

2

Hızırbey Anaokulu

3

Hızırbey Ortaokulu

4

Isparta Anadolu Lisesi

5

Isparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi

6

Isparta Güzel Sanatlar Lisesi

7

Isparta Halıkent Anadolu Lisesi

8

Isparta Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

9

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10

Isparta Özel Eğitim İlkokulu

11

Isparta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

12

Isparta Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)

13

Isparta Özel Eğitim Ortaokulu

14

Isparta Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

15

Isparta Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

16

Isparta Rehberlik ve Araştırma Merkezi

17

Isparta Spor Lisesi

18

Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi

19

Işıkkent Anadolu İmam Hatip Lisesi

20

Iyaş Selçuklu Ortaokulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi
3201_3200_004 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 243
Delege Sayısı: 11

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

İbrahim Şener Anaokulu

2

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

3

İmam Hatip Ortaokulu

4

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu

6

İstanbul Ticaret Odası Şehit Mustafa Gözütok Ortaokulu

7

İstiklal Anaokulu

8

Kadılar İlkokulu

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN

ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi

3201_3200_005 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 256

Delege Sayısı: 12

 

 

Sıra        Okul İsimleri

1             Kadir Boylu Ortaokulu

2             Kamile Gürkan İlkokulu

3             Kamile Gürkan Ortaokulu

4             Kuleönü İlkokulu

5             Kuleönü Ortaokulu

6             Mavikent Ortaokulu

7             Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

8             Mehmet Köse İlkokulu

9             Mehmet Köse Ortaokulu

10           Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

11           MERYEM ALBAYRAK ORTAOKULU

12           Mesleki Eğitim Merkezi

13           Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi

14           Mustafa Kaçıkoç Anadolu Lisesi

15           Mustafa Şener İlkokulu

16           Mürşide Ermumcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

17           Naşide Halil Gelendost İlkokulu

 

 

 

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi
3201_3200_006 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 250
Delege Sayısı: 12

 

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Nazmi Toker Ortaokulu

2

Nazmiye Demirel Ortaokulu

3

Öğretmenler İlkokulu

4

Sav Gazi Gürelli İlkokulu

5

Sav İlkokulu

6

Sav Ortaokulu

7

Selahattin Seçkin İlkokulu

8

Sevim Örnek İlkokulu

9

Sezer-Mehmet Aldan Anaokulu

10

Sidre 2000 Ortaokulu

11

Süleyman Demirel Anaokulu

12

ŞEHİT AHMET HİLMİ YİĞİT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

13

Şehit Ali İhsan Kalmaz Anadolu Lisesi

14

ŞEHİT ERKAN PALA ANADOLU LİSESİ

15

ŞEHİT KOMİSER MUHSİN KİREMİTÇİ İMAM HATİP ORTAOKULU

16

Şehit Koray Akoğuz İlkokulu

     
 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN

ISPARTA1 Şubesi MERKEZ İlçesi

3201_3200_007 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 257

Delege Sayısı: 12

 

 

Sıra        Okul İsimleri

1             Şehit Koray Akoğuz Ortaokulu

2             Şehit Polis Mehmet Karacatilki Bilim ve Sanat Merkezi

3             ŞEHİT POLİS MEMURU AKİF ALTAY İLKOKULU

4             Şehit Polis Memuru Tolgahan Önal Ortaokulu

5             ŞEHİT SEZGİN ULUDAĞ İLKOKULU

6             ŞEHİT TEVHİT AKKAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

7             Şevket Demirel Ana Okulu

8             Tenzile Erdoğan Anadolu Lisesi

9             TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10           TOKİ AKKENT ANAOKULU

11           Toplu Konut İdaresi Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu

12           Tümay Yavuz Ali Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

13           Üçkardeş Ortaokulu

14           Ülkü İlkokulu

15           Ülkü Ortaokulu

16           Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu

17           Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu

18           Yakaören İlkokulu

19           Yakaören Ortaokulu

20           Yazısöğüt İlkokulu

21           Yedişehitler İlkokulu

22           Yedişehitler Ortaokulu

23           YENİCE ANAOKULU

24           Yılmaz Şener İlkokulu

25           Zehra Ulusoy İlkokulu

26           Zübeyde Hanım İlkokulu

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi SENİRKENT İlçesi
3201_3207_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 80
Delege Sayısı: 4

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Akkeçili İlkokulu

2

Büyükkabaca 75.Yıl İlkokulu

3

Büyükkabaca Anaokulu

4

Büyükkabaca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5

Büyükkabaca Ortaokulu

6

Cumhuriyet İlkokulu

7

Dr. İsmail Hakkı Örmeci Anadolu Lisesi

8

Garip İlkokulu

9

Gençali İlkokulu

10

Gençali Ortaokulu

11

Halk Eğitim Merkezi

12

Halk Eğitimi Merkezi

13

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

14

Ortayazı İlkokulu

15

Senirkent Anadolu İmam Hatip Lisesi

16

Senirkent Çok Programlı Anadolu Lisesi

17

Senirkent Dr. Tahsin Tola Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

18

Senirkent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

19

Senirkent Zübeyde Hanım Anaokulu

20

Turan İlkokulu

21

Uluğbey İlkokulu

22

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu

23

Yassıören İlkokulu

24

Yükseliş Ortaokulu

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN

ISPARTA1 Şubesi SÜTÇÜLER İlçesi

3201_3208_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 70

Delege Sayısı: 3

 

 

Sıra        Okul İsimleri

1             Aşağıyaylabel İlkokulu

2             Ayvalıpınar İlkokulu

3             Ayvalıpınar Ortaokulu

4             Çandır Oğuz Önder İlkokulu

5             Çandır Oğuz Önder Ortaokulu

6             Çetin Şentürk İlkokulu

7             Çobanisa İlkokulu

8             Çobanisa Ortaokulu

9             Halk Eğitim Merkezi

10           Halk Eğitimi Merkezi

11           İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

12           Kasımlar İlkokulu

13           Kasımlar Ortaokulu

14           Kesme Ortaokulu

15           Kesme İlkokulu

16           Kesme Ortaokulu

17           Kesme Yatılı Bölge Ortaokulu

18           Merkez Ortaokulu

19           Sarımehmetler İlkokulu

20           Sarımehmetler Ortaokulu

21           Sütçüler Anadolu İmam Hatip Lisesi

22           Sütçüler Anaokulu

23           Sütçüler Fevzi Erinç Çok Programlı Anadolu Lisesi

24           Sütçüler İmam Hatip Lisesi

25           Sütçüler İmam Hatip Ortaokulu

26           Şehit Mustafa Yıldırım İlkokulu

27           Şehit Mustafa Yıldırım Ortaokulu

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN

ISPARTA1 Şubesi ŞARKIKARAAĞAÇ İlçesi

3201_3209_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 194

Delege Sayısı: 9

 

 

Sıra        Okul İsimleri

1             Arak Nurettin Akgül İlkokulu

2             Arak Nurettin Akgül Ortaokulu

3             Belceğiz İlkokulu

4             Belceğiz Ortaokulu

5             Çaltı İlkokulu

6             Çarıksaraylar Suvar İlkokulu

7             Çarıksaraylar Şehit Bekir Aksöz İlkokulu

8             Çarıksaraylar Şehit Bekir Aksöz Ortaokulu

9             Çarıksaraylar Şehit Sedat Sarı İlkokulu

10           Çeltek İlkokulu

11           Çiçekpınar Anaokulu

12           Çiçekpınar Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu

13           Çiçekpınar Şehit Hüseyin Şeker Ortaokulu

14           Gedikli Kumluca İlkokulu

15           Gedikli Mehmet Süral İlkokulu

16           Göksöğüt Şehit Faruk Kaplan İlkokulu

17           Göksöğüt Şehit Faruk Kaplan Ortaokulu

18           Halk Eğitim Merkezi

19           Halk Eğitimi Merkezi

20           İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21           İMKB Atatürk İlkokulu

22           İnönü Ortaokulu

23           Karayaka İlkokulu

24           Kerkük İlkokulu

25           Kerkük Ortaokulu

26           Köprü İlkokulu

27           Köprü Ortaokulu

28           Muratbağı İlkokulu

29           Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

30           Salur Şehit Durmuş Ali Durmaz İlkokulu

31           Salur Şehit Durmuş Ali Durmaz Ortaokulu

32           Sarıkaya İlkokulu

33           Süleyman Akyol İmam Hatip Ortaokulu

34           Şarkıkaraağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi

35           Şarkikaraağac Lisesi

36           Şarkikaraağaç Anadolu Lisesi

37           Şarkikaraağaç Anadolu Öğretmen Lisesi

38           Şarkikaraağaç Asım ve Sıddıka Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

39           Şarkikaraağaç Esin Yeşim Tuncer Anaokulu

40           Şarkikaraağaç Fen Lisesi

41           Şarkikaraağaç İMKB Atatürk Ortaokulu

42           Şarkikaraağaç İnönü İlkokulu

43           Şarkikaraağaç Kızıldağ Anadolu Lisesi

44           Şarkikaraağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

45           Şarkikaraağaç Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

46           Şarkikaraağaç METEM, ATL, TL, MEM

47           Şehit Kenan Çaylı Anaokulu

48           Şehit Selçuk Doğan İlkokulu

49           Şehit Selçuk Doğan Ortaokulu

50           Şeker İlkokulu

51           Yassıbel İlkokulu

52           Yeniköy İlkokulu

53           Yunus Emre Ortaokulu

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi ULUBORLU İlçesi
3201_3210_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 57
Delege Sayısı: 3

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Ali Orhan Kirişoğlu İlkokulu

2

Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi

3

Atatürk İlkokulu

4

Çakır Hasan İlkokulu

5

Çakır Hasan Ortaokulu

6

Gül Anaokulu

7

Halk Eğitim Merkezi

8

Halk Eğitimi Merkezi

9

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

10

İmam Hatip Ortaokulu

11

Uluborlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

12

Uluborlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi

13

Uluborlu Çok Programlı Anadolu Lisesi

14

Uluborlu İmam Hatip Ortaokulu

15

Uluborlu Lisesi

16

Uluborlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi YALVAÇ İlçesi
3201_3211_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 185
Delege Sayısı: 8

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Akçaşar İlkokulu

2

Alemdar İlkokulu

3

Altıkapı İlkokulu

4

Anadolu Meslek Lisesi ve Meslek Lisesi

5

Aşağı Kaşıkara İlkokulu

6

Aşağı Tırtar İlkokulu

7

Ayvalı İlkokulu

8

Ayvalı Ortaokulu

9

Bağkonak İlkokulu

10

Bağkonak İlköğretim Okulu

11

Bağkonak Ortaokulu

12

Bahtiyar İlkokulu

13

Bahtiyar Ortaokulu

14

Celeptaş İlkokulu

15

Çakırçal İlkokulu

16

Çamharman İlkokulu

17

Çamharman Ortaokulu

18

Çetince İlkokulu

19

Çetince Ortaokulu

20

Dedeçam Şehit Ramazan Karaca İlkokulu

21

Dedeçam Şehit Ramazan Karaca Ortaokulu

22

Eyuplar İlkokulu

23

Eyuplar Ortaokulu

24

Fatih İlkokulu

25

Gazipaşa İlkokulu

26

Halk Eğitim Merkezi

27

Halk Eğitimi Merkezi

28

Hüyüklü Şehit Aytaç Usta İlkokulu

29

Hüyüklü Şehit Aytaç Usta Ortaokulu

30

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

31

İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İ.H.L.

32

İmam Hatip Ortaokulu

33

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu

34

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Ortaokulu

35

Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu

36

Kırkbaş İlkokulu

37

Koruyaka İlkokulu

38

Koruyaka Ortaokulu

39

Kozluçay İlkokulu

40

Kozluçay Ortaokulu

41

Körküler İlkokulu

42

Körküler Ortaokulu

43

Kumdanlı İlkokulu

44

Kumdanlı İlköğretim Okulu

45

Kumdanlı Lisesi

46

Kumdanlı Ortaokulu

47

Kurusarı İlkokulu

48

Kuyucak İlkokulu

49

Kuyucak Ortaokulu

50

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

51

Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu

52

Mesleki Eğitim Merkezi

53

Mısırlı İlkokulu

54

Ögretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

55

Özbayat İlkokulu

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi YALVAÇ İlçesi
3201_3211_002 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 186
Delege Sayısı: 9

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Özbayat Ortaokulu

2

Özgüney İlkokulu

3

Özgüney Ortaokulu

4

Sağır İlkokulu

5

Salur İlkokulu

6

Sücüllü İlköğretim Okulu

7

Sücüllü Şehit Süleyman Kalkan İlkokulu

8

Sücüllü Şehit Süleyman Kalkan Ortaokulu

9

Şehit Halil Yavuz İlkokulu

10

Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi

11

Şehit Ramazan Karaca İlköğretim Okulu

12

Taşevi İlkokulu

13

Terziler İlkokulu

14

Tokmacık İlkokulu

15

Tokmacık İlköğretim Okulu

16

Tokmacık Ortaokulu

17

Türkoğlu Anaokulu

18

Yağcılar İlkokulu

19

Yağcılar İlköğretim Okulu

20

Yağcılar Ortaokulu

21

Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi

22

Yalvaç Antik Kent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

23

Yalvaç Atatürk Anadolu Lisesi

24

Yalvaç Fen Lisesi

25

Yalvaç İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

26

Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

27

Yalvaç Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi

28

Yalvaç Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

29

Yalvaç Şehit Latif Keçeci Anadolu Öğretmen Lisesi

30

YALVAÇ TÜRKOĞLU ANAOKULU

31

Yalvaç Vesile Şefika Büyükkutlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

32

Yarıkkaya İlkokulu

33

Yarıkkaya Ortaokulu

34

Yukarı Kaşıkara İlkokulu

35

Yukarı Kaşıkara Ortaokulu

36

Yukarı Tırtar İlkokulu

 

 

 

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
EĞİTİM-BİR-SEN
ISPARTA1 Şubesi YENİŞARBADEMLİ İlçesi
3201_3212_001 Kodlu Sandık İşyeri Listesi
Mutabakat Üye Sayısı: 17
Delege Sayısı: 1

 

 

Sıra

Okul İsimleri

1

Dedegül Anaokulu

2

Fatih İlkokulu

3

Fatih Ortaokulu

4

Halk Eğitim Merkezi

5

Halk Eğitimi Merkezi

6

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

7

Yenişar Bademli Lisesi

8

Yenişarbademli Çok Programlı Anadolu Lisesi

       
 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top